Sık Sorulan Sorular

Ürünleriniz arasındaki fark nedir? Hangisini almalıyım?
Ürünlerimiz arasındaki temel farkları kullanılan materyal, çift katmanlı veya tek katmanlı olması, karın veya göğüs bölgesine extra baskı sağlaması, kısa kollu veya uzun kollu olması, O-yaka veya V-yaka olması şeklinde sıralayabiliriz. Ürün sayfalarındaki bilgileri ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Tüm soruları gör

Ağustos-Eylül 2011 Yorum Yaz Jinekomasti Atleti Kazan Çekilişi

Haziran ve Temmuz aylarında web sitemize almış oldukları jinekomasti atletleriyle alakalı yorum yazan kullanıcılarımız arasında yapılan çekilişte Ankara, Çankaya'dan S.B. aşağıdaki yorumuyla 43 nolu düzleştirici atleti kazandı.

Siz de alışverişiniz sonrası sipariş süreci ve ürüne ait yorumlarınızı paylaşarak her 60 günde bir yapılan çekilişlere katılabilir ve bedava jinekomasti atleti kazanabilirsiniz.

Merhaba ürün yaklaşık 15 gün içinde elime ulaştı. Ürünü ilk denedim ve aynaya baktığımda bu benim vücudum mu diye şaşırdım. Gerçekten çok güzel bir atlet. İlk kez internetten bir ürün aldım ve hiç bir sıkıntısı yok. Almak isteyip de tereddüte düşenler hiç düşünmeden alabilirler çok güvenilir bir firma. Atlet göğüsümle birlikte göbeğimi de kapattı. L beden giydiğim t-shirtler bol durmaya başladı. Atlet en ufak şekilde terletmiyor. Özel kumaşından olsa gerek vücudu da rahatsız etmiyor. Kısacası bir tane daha sipariş verecem.

Yorumlar (0)add comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük
 

busy