Sık Sorulan Sorular

Ürünlerinizin kullanma/yıkama/kurutma talimatını nereden bulabilirim?
Ürünlerimizin ılık suda elde veya makinede yıkanması ve ipte kurutulması tavsiye edilir. 
Tüm soruları gör

Mart-Nisan 2012 Yorum Yaz Jinekomasti Atleti Kazan Çekiliş Sonucu

Mart ve Nisan aylarında web sitemize almış oldukları jinekomasti atletleriyle alakalı yorum yazan kullanıcılarımız arasında yapılan çekilişte İstanbul'dan Ö.D. J73 Jinekomasti Atleti hakkındaki aşağıdaki yorumuyla J43 Jinekomasti Atleti kazandı.

Siz de alışverişiniz sonrası sipariş süreci ve ürüne ait yorumlarınızı paylaşarak her 2 ayda bir yapılan çekilişlere katılabilir ve bedava jinekomasti atleti kazanabilirsiniz.

öncelikle herkese merhaba  bu zamana kadar ilk kez internette yorum yapıyorum. Böyle bi ürün olamaz sihir gibi sanki arkadaslar. 73 nolu ürünü sipariş verdim 7 marta  bugün 22 mart sabah teslim aldım. 135 kiloyum xl ürün siz tahmin edin. Bu siteyi rasgele nette gezerken gördüm samimi olarak söylüyorum jinekomasti sorununuz varsa kesinlikle öneririm. Ben de sipariş verirken yorumları okurken içimden diyordumki ya firma kendi yazıyor yorumları ürün satmak için ama yinede sipariş verdim bu illetden kurtulmak için başka diyecek bişey yok tüm samimiyetimle öneririm arkadaşlar çok rahat ileri düzeydeyse benimgibi  73 nolu ürün eyvallah arkadaşlar

Yorumlar (0)add comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük
 

busy