Nasıl Satın Alırım

1. Almak İstediğiniz Ürünü Seçin

Ürünler bölümünde ürünlerimizi karşılaştırarak ve müşteri yorumlarına göz atarak almak istediğiniz ürüne karar verin.

2. Ürünün Özelliklerini Seçin ve Sepetinize Ekleyin

Beğendiğiniz ürünün renk, beden özelliklerini ve kaç adet almak istediğinizi seçin.

Beden seçimini yaparken lütfen diğer kıyafetlerinizin bedenine göre seçim yapmayın. Göğüs ölçünüzü alarak buna karşılık gelen bedeni seçin.

Daha sonra Alışveriş Sepetine Ekle düğmesine tıklayarak ürünü sepetinize ekleyin.

inst_step2_bedenrenk

3. Kullanıcı Hesabı Oluşturun

Kullanıcı hesabı oluşturmak için Alışverişi Tamamla linkine tıklayın ve Yeni Kullanıcı seçeneğini seçerek bilgilerinizi girin. Bilgilerinizi girip formu gönderdiğinizde hesabınız oluşturulacak ve girmiş olduğunuz email adresine bir aktivasyon emaili gönderilecektir. Bu email içerisindeki aktivasyon linkine tıklayarak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Aktivasyon işlemi emailinizin başkaları tarafından kullanılmasını önlemek içindir.

inst_step3_tamamla


ins_step3_hesapolustur

Hesabınız aktif hale geldikten sonra kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp sipariş işlemine devam edebilirsiniz.

4. Teslimat Adresini Teyit Edin

Hesap oluşturma adımında girdiğiniz adresi bu adımda teyit edip bir sonraki adıma geçin. Dilerseniz bu adımda adresi güncelleyebilirsiniz.

5. Ödeme Yöntemini Seçin

5a. Kredi Kartınız ile Ödeme Yapın

Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçerseniz kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ödemeleri Stripe üzerinden gerçekleştirilir. Stripe kredi kartı bilgilerinizi satıcıyla paylaşmadan ödeme yapmanızı sağlayan daha güvenli bir online ödeme yöntemidir.

5b. Banka Havalesi ile Ödeme Yapın

Banka havalesi ile ödemeyi seçerseniz siparişiniz tamamlandıktan sonra banka hesap bilgilerimiz listelenecek. Banka hesap bilgilerimize Hesabım > Sipariş Bilgisi bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Ödemeyi banka şubelerinden, Bankamatiklerden (ATM) veya bankanızın online şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Havale işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinize dair detaylı bilgiyi bankanızdan öğrenebilirsiniz.

6. Siparişinizi Onaylayın

Son adımda siparişinize ait bilgileri gözden geçirin ve siparişinizi onaylayın.

Tebrikler siparişinizi verdiniz.

Sipariş detaylarınızı içeren bir email adresinize gönderilecektir. Sipariş detaylarınıza Hesabım > Sipariş Bilgisi bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Siparişe ait ödeme alınır alınmaz siparişiniz onaylanıp işleme koyulacaktır. Kargo takip kodu email adresinize gönderilecektir.

Yardım > Sık Sorulan Sorular bölümüne göz atmayı unutmayın.

Ürünü denedikten sonra yorumlarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz.